כבר הרבה זמן מחפשים להכניס
לקליניקה טיפול מוכח ומצליח?

רוצים לייצר אפיק הכנסה חזק
שפונה לכמות גדולה של לקוחות?

חולם להפוך למטפל מליגת העל?
עם שיטת קרטר זה הולך לקרות.

מי אנחנו

אנחנו מרכז קרטר מומחים לטיפול בדורבן עם מעל ל-26 שנים של ניסיון בטיפול בדורבן, בשיטת קרטר המוכחת ומצליחה ביותר מ-90% מהטיפולים! עם אלפי מטופלים שעברו במרכז לאורך השנים והבריאו מדורבן בעקב מבלי שהבעיה חזרה.

סדריק קרטר מייסד המרכז הינו קיבוצניק ואיש משפחה, אשר עוד בצעירותו טיפל באנשים ועזר בקיבוץ לאנשים שהיו צריכים עזרה, לאחר שזיהה כי הרפואה המערבית אינה נותנת פתרון למחלת הדורבן, התשוקה הבוערת למצוא פתרון שעובד גרמה לו להעמיק בתחום ולהקדיש את חייו כדי להפוך למומחה בתחום.
לאחר שניהל מספר קליניקות, סדריק השלים את לימודיו בחו”ל וגם בישראל ופיתח את שיטת קרטר לטיפול בדורבן, הנמצאה האפקטיבית ביותר כיום לטיפול בדורבן בעולם! כיום סדריק מלמד את שיטת קרטר למטפלים שמרגישים את אותה שליחות לעזור ולפתור בעיה כרונית למטופלים שסובלים, וגם למי שרוצה להיכנס לתחום רווחי עם חשיבות כה גבוהה לאנשים שרוצים לזכות בחיים שלהם בחזרה.

לקבלת סדרת סרטונים במתנה שילמדו אותך על בעיית הדורבן ועל שיטת הטיפול,
השאר/י פרטים עכשיו וישלח אליך ישירות למייל,

אנו גם מציעים שיחת ייעוץ במתנה ל-30 הנרשמים הראשונים, שמחפשים להכניס שיטת טיפול מצליחה לקליניקה 
ולייצר אפיק הכנסה חזק ! אז תמהר/י להירשם עכשיו ונחזור אליך במהרה!

01

מה אם אני אגלה לכם,

שבעיית הדורבן בעקב לא חייבת להישאר לנצח? ובזמן שהרפואה המערבית לא נותנת מענה לבעיה, אתם תדעו איך לטפל בבעיה מהשורש, ולהשאיר את הרופאים פעורי פה! 

02

למען האמת

ישנם 2 סוגים של מטפלים, כאילו שמספרים סיפורים ולא פותרים את הבעיה, (אלא מתעסקים בעיקר בסימפטום, שכל הזמן חוזר) ויש מטפלים שבאמת פותרים את הבעיה מהשורש, והלקוחות פשוט מבריאים, והבעיה גם לא חוזרת!

03

זה חשוב כי,

אם פתרתם ללקוח את הבעיה (אבל באמת), הלקוח גם יהיה אסיר תודה לנצח, גם יהפוך לממליץ הכי חזק שלכם, וגם תרגישו שיש לכם קלף סודי ביד, שאין לרוב המתחרים שלך!

04

והאלטרנטיבה?

לקוח שלא פתרתם לו את הבעיה, לאחר שהשקיע הרבה זמן וכסף, ובסוף נשאר עם הבעיה, המחלה והכאבים, לקוח כזה, לעולם לא יחזור וגם לא ימליץ עליך!! 

איך זה נראה בדיוק:​

>>

הלקוח מגיע עם הבעיה (שרוב המטפלים לא פתרו לו)

>>

הוא נותן בך אמון ומצפה שהפעם זה כן יצליח!

>>

הבעיה לא נפתרת והסימפטומים חוזרים!

>>

הלקוח מאבד אמון לגמרי, הוא מתאכזב והוא מתוסכל!

>>

הוא מלכלך עליך ואומר לאנשים לא להגיע!

>>

השם שלך נפגע, המוניטין שלך נפגע, וההכנסה שלך נפגעת!

איך זה צריך להראות?

>>

הלקוח מגיע עם הבעיה (שרוב המטפלים לא פתרו לו)

>>

הוא נותן בך אמון ומצפה שהפעם זה כן יצליח!

>>

הבעיה נפתרת והסימפטומים נעלמו לגמרי!

>>

הלקוח מאמין בך לגמרי, הוא מופתע לטובה ומאושר עד מעל הראש!

>>

הוא ממליץ עליך בכל הזדמנות מתוך הכרת תודה!

>>

השם שלך נבנה, המוניטין שלך עולה, וההכנסה שלך נוסקת!

אם השליחות קיימת בך, ויש בך אחריות למטופל, ואתה גם רוצה לעבוד עם שיטת טיפול מוכחת, שעוזרת ונותנת פתרון מהשורש, ולהוציא לקוחות מעריצים!

הגיע הזמן ללמוד את שיטת קרטר, המוכחת ב-90% הצלחה לטיפול בדורבן, שתעזור לך להפוך למטפל מליגת העל!

לקבלת סדרת סרטונים במתנה שילמדו אותך על בעיית הדורבן ועל שיטת הטיפול,
השאר/י פרטים עכשיו וישלח אליך ישירות למייל,

אנו גם מציעים שיחת ייעוץ במתנה ל-30 הנרשמים הראשונים, שמחפשים להכניס שיטת טיפול מצליחה לקליניקה 
ולייצר אפיק הכנסה חזק! אז תמהר/י להירשם עכשיו ונחזור אליך במהרה!

למי זה מתאים?
למי זה פחות יתאים?

חלק מסיפורי ההצלחה שלנו

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

המלצות של אנשים

למה שלא תלמדו את שיטת קרטר לטיפול בדורבן?

הרבה מאוד מטפלים לומדים שיטות טיפול בדורבן ממרצים או ממומחים שנותנים ידע וכלים כדי לפתור את הבעיה באופן הטוב ביותר. לאחר 26 שנות ניסיון בתחום גילינו שישנן שיטות טיפול שעובדות באופן פנטסטי, אך גם ישנן שיטות טיפול שלא עובדות בכלל. הבעיה היא שלא מעדכנים את התכנים ואת שיטות הטיפול ולכן הרבה מאוד מטפלים עובדים עם הסימפטום ולא פותרים באמת את הבעיה. שיטת קרטר תשנה לך את כל דרך ההסתכלות שלך במחלת הדורבן והטיפול בה. בשונה מהשיטות הקיימות היום, שיטת קרטר היא שיטה מוכחת, כך שרוב המטופלים שטופלו בשיטת קרטר הבריאו מדורבן, ועכשיו גם אתה יכול ללמוד את זה.

המטפלים שמגיעים ללמוד אצלינו, מצליחים לגשת לעבודה ולטפל בדורבן תוך שבועות בודדים בלבד במומחיות שיא! כמובן שזה משתנה מתלמיד לתלמיד, אך אנחנו לא מוכנים לוותר על ההצלחה של אף אחד! אם אתה אצלינו אתה תכנס לעניינים, אולי אפילו יותר מהר ממה שאת חושב, מאחר ואנחנו מאמינים בללמוד את העקרונות, ולדעת איך להטמיע אותם לפרקטיקה בפשטות מבלי לסבך את שיטת העבודה! זה גם מה שמוביל לתוצאות גבוהות בזמן קצר.

אם אין לך כסף לעשות הכשרה נוספת, את ההכשרה הזו אתה חייב לעשות. הרבה מאוד מטפלים טובים שנמצאים בשוק הטיפולים, מוצאים את עצמם נותנים את הטוב ביותר אבל לא מתפרנסים בהתאם למה שהם באמת שווים. זה קורה כי בשווקים מסוימים יש תחרות מאוד גדולה, והביקוש מאוד קטן. דווקא בתחום הטיפול בדורבן מחקרים מראים כי יש גדילה משמעותית בבעיות הדורבן ומשנה לשנה ישנם יותר ויותר מטופלים, אך אין מספיק מטפלים טובים. היתרון בכך הוא שאתה נכנס לשוק שיש בו ביקוש מאוד גבוה, והמטופלים מחפשים את המטפלים הטובים שיודעים באמת לפתור את הבעיה מהשורש, וגם מוכנים לשלם בהתאם! כך שאם אין לך מספיק הכנסה כרגע, שיטת הטיפול של קרטר בדורבן, תהווה לך אפיק הכנסה חזק ויציב שישמור אותך ברווחיות מקסימלית ובהכנסות גבוהות.

היתרון של ללמוד בקורס דיגיטלי, הוא שמתאפשר לך ללמוד בכל שעה ומכל מקום בקלות וביעילות. לכן שאתה נמצא במנוחה, או בהפסקה, או בסופי שבוע וכ’ו תוכל להיכנס לתכני הקורס ולהמשיך ללמוד את השיטה מבלי להפריע ליומך העמוס והסחות דעת, וכך תוכל לרכוש סט כלים ומיומנויות חדשות גם בשגרת היום יום העמוסה, מבלי שהפעילות השוטפת תפגע, מה שנקרא WIN WIN.

ישנם הרבה שווקים מוצפים ועם הרבה מאוד תחרות בארץ, ושיטות טיפול שעושים רוב המטפלים, דווקא תחום הטיפול בדורבן עדיין בחיתוליו בארץ, וחסרים מטפלים בתחום, במיוחד מטפלים שאכן פותרים את הדורבן באופן מוחלט, זה ידוע שכאשר אתה בין הבודדים שיודעים לפתור בעיה, התורים של הקליניקה שלך לא יפסיקו לגדול ולגדול, אנשים יחכו חודשים כדי להגיע אליך, רק בשביל לפתור את הבעיה, וכאשר אין מספיק מטפלים שיודעים לפתור את הבעיה באמת, אתה תהיה מבין הבודדים שכן. זו גם הסיבה לכך שיהיו לך הרבה מטופלים ומשם גם תגיע הפרנסה וההכנסה הגבוהה והיציבה שתלך ותצמח מיום ליום.

קהל הסובלים מדורבן עלה משמעותית, ולרפואה המערבית אין פתרון למחלת הדורבן. במקביל מספר המטפלים בדורבן נשאר מאחור ואין מספיק מטפלים שיודעים איך לפתור ולהעלים את הדורבן מהגוף, לכן אין זמן יותר טוב מעכשיו להיכנס לתחום המטפלים בדורבן ולהרוויח בגדול, הכוונה גם במיתוג השירות שלך, וגם בתחום הכלכלי, שכן על טיפול דורבן אחד מרוויחים כמו 2 טיפולים רגילים, וכמובן דרושים מספר טיפולים לרפא מדורבן, זה תהליך.

כתובתנו