טיפול בגלי הלם

helem
אצלנו בקליניקה יש את הפתרון המושלם עבורך
השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם לקביעת פגישת אבחון וייעוץ בחינם

בטוח מאוד וכמעט ללא תופעות לוואי
טיפול מחליף ניתוח

 טיפול בגלי הלם מרפא בעיות כגון: דורבן בעקב, מרפק טניס, כתף קפואה, עקב אכילס, התעלה הקרפלית, כאבי גב, ברך, לפרטים ומידע על טיפול באמצעות גלי הלם, השאירו פרטים ונחזור אליכם

טיפול בגל הלם הוא מכשיר רב תחומי המשמש באורטופדיה, פיזיותרפיה, רפואת ספורט, אורולוגיה ורפואה וטרינרית. יתרונותיה העיקריים הם הקלה מהירה בכאבים ושיקום ניידות. יחד עם היותו טיפול לא כירורגי ללא צורך במשככי כאבים הופך אותו לטיפול אידיאלי להאיץ את ההחלמה ולרפא אינדיקציות שונות הגורמות לכאבים חריפים או כרוניים.

גל הלם הוא גל אקוסטי המטפל באברים כואבים ורקמות שריר השלד עם מצבים תת-אקוטיים, תת-כרוניים וכרוניים. האנרגיה מקדמת תהליכי התחדשות ותיקון של עצמות, גידים ורקמות רכות אחרות.

טיפול בגל הלם הוא טיפול לא פולשני הכולל יצירת סדרה של פעימות גל אקוסטיות באנרגיה נמוכה המופעלות ישירות על פציעה דרך עורו של אדם. הרעיון והטכנולוגיה התפתחו במקור מהגילוי כי גלי קול ממוקדים מסוגלים לפרק אבנים בכליות ואבני מרה. גלי הלם שנוצרו הוכחו כמוצלחים במספר מחקרים מדעיים לטיפול במצבים כרוניים. מטרת הטיפול היא לעורר את תגובת הריפוי הטבעית של הגוף עצמו. אנשים רבים מדווחים כי הכאב שלהם מופחת והניידות משופרת לאחר הטיפול הראשון.

מדובר בטיפול בטוח, לא פולשני, מהיר, ללא כאבים ותופעות לוואי, בעל שיעור החלמה גבוה. נחשב לטיפול מחליף ניתוח אשר מוכר ע"י חברות הביטוח להחזרים.

במהלך הטיפול בגלי הלם המטופל אינו נחשף לשום סוג של קרינה, ובסוף הטיפול ניתן לחזור לשגרת היום הרגילה כולל עבודה ושאר העיסוקים.

טיפול בגלי הלם מתאים לטיפול בדורבן בעקב, מרפק טניס, כאבי ברכיים, כאבים בעקב אכילס, דלקות גידים, כאבי כתפיים וצוואר, כאבים באצבעות ושורש כף היד.

טיפול בגל הלם נעשה בדרך כלל פעם אחת בשבוע למשך 3-6 שבועות, תלוי בתוצאות. הטיפול עצמו יכול לגרום לאי נוחות קלה, אך הוא נמשך עד 20 דקות בלבד, ניתן לכוון את העוצמה כדי לשמור על נוחות.

האם טיפול בגלי הלם כואב?
יכולה להיות תחושת אי נוחות קלה במהלך הטיפול, תלוי ברמת הכאב שהמטופל כבר חווה באזור. עם זאת, מכיוון שהטיפול נמשך עד 20 דקות בלבד, מרבית החולים מסוגלים לסבול אי נוחות זו.

האם טיפול בגלי הלם מפרק רקמות צלקת?
פירוק רקמת הצלקת הוא המפתח לכך שטיפול בגלי הלם כה יעיל. … על ידי הגדלת זרימת הדם ופירוק רקמות הצלקת, טיפול בגלי הלם יעורר התחדשות תאים ויעודד ריפוי תקין והפחתה מהירה של הכאב.

בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים המכשור חדיש והמטפל מוסמך ומקצועי.
אצלנו בקליניקה הטיפול מותאם באופן אישי לבעיה
התקשרו עכשיו לקביעת תור או להתייעצות בחינם, ניתן לתאם אבחון בחינם.
ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים תוכלו למצוא את הפתרון.
אנו מטפלים בשיטה משולבת.
שיטתנו משלבת את השיטות הסיניות המסורתיות, עם שיטות מודרניות לטיפול ונטרול הכאב.
הטיפול כולל שילוב ושימוש במכשור טכנולוגי מתקדם המוביל לפתרון מקור הכאב.
אצלנו בקליניקה יש את הפתרון המושלם עבורך
השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם לקביעת פגישת אבחון וייעוץ בחינם

פרטיך התקבלו בהצלחה