טיפול בגלי הלם

helem
אצלנו בקליניקה יש את הפתרון המושלם עבורך
השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם לקביעת פגישת אבחון וייעוץ בחינם

טיפול בטוח שיחליף ניתוח, סיכוי נמוך לתופעות לוואי! אם אתם סובלים מכאבי גב או כאבי ברכיים- לטיפול בגלי הלם יתרונות רבים. אצלנו בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים נתאים עבורכם את הטיפול באופן אישי.

גלי הלם לדורבן, עקב אכילס, התעלה הקרפלית, כתף קפואה או גלי הלם למרפק, הם רק דוגמאות לטיפולים הרבים אותם אנו מציעים בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים.

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא טיפול שאינו כירורגי וללא צורך במשככי כאבים. כבר לאחר הטיפול הראשון, מרגישים הקלה בכאבים חריפים או כרוניים, כמו גם שיפור ושיקום בניידות. טיפולים בגלי הלם ניתן למצוא בתחומים שונים- אורטופדיה, פיזיותרפיה, רפואת ספורט, אורולוגיה ואפילו רפואה וטרינרית.

גל הלם הוא גל אקוסטי המטפל באיברים כואבים ורקמות שריר השלד- כשמדובר במצבים תת-אקוטיים, תת-כרוניים וכרוניים. האנרגיה שבגלי ההלם מאיצה תהליכי התחדשות ותיקון של עצמות, גידים ורקמות אחרות.

איך זה עובד? סדרה של פעימות גל אקוסטיות באנרגיה נמוכה, מופעלות ישירות על פציעה דרך עורו של אדם. מטרת הטיפול היא לעורר את תגובת הריפוי הטבעית של הגוף עצמו. הרקע והרעיון לשימוש בגלי הלם, מגיע לאחר התפתחות בתחום הקרוב לו- גלי קול (המסוגלים לפרק אבנים בכליות ובכיס המרה). מחקרים מדעיים אכן מדווחים שהטיפול בגלי ההלם יעיל ומוצלח במצבים כרוניים. מטופלים רבים מדווחים על הקלה בכאב ושיפור הניידות כבר מהטיפול הראשון.

גלי הלם לדורבן או גלי הלם לכתף הם מהנפוצים ביותר, אך כל הטיפולים השונים הנעשים בגלי הלם הם בטוחים, מהירים, לא פולשניים ולא כואבים, ללא תופעות לוואי לרוב וללא חשיפה לקרינה. שיעור ההחלמה גבוה ביותר.

לא רק גלי הלם לדורבן או גלי הלם לכתף, ישנם טיפולים נוספים כמובן, טיפולים בגלי הלם יפתרו ביעילות מגוון בעיות שונות כמו: מרפק טניס, כאבי ברכיים, כאבים בעקב אכילס, דלקות גידים, כאבי כתפיים וצוואר, כאבים באצבעות ושורש כף היד
הטיפול נחשב לטיפול מחליף ניתוח, הוא מוכר על-ידי חברות הביטוח וניתן לקבל עליו החזר!

כיצד מתבצע הטיפול?

משך הטיפול ותדירות הטיפול משתנה בהתאם לבעיה ובהתאם למטופל. בדרך כלל, יספיק טיפול אחד בשבוע למשך 3-6 שבועות. הטיפול עצמו יכול לגרום לאי נוחות קלה- אך הוא נמשך עד 20 דקות בלבד. בנוסף, ניתן לכוון את העוצמה כדי לשמור על נוחות המטופל.

מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת היום הרגילה- עבודה או שאר העיסוקים ללא כל חשש.

האם טיפול בגלי הלם כואב? סף הכאב משתנה בין מטופל למטופל כמובן, אך לרוב מדובר בתחושת אי-נוחות קלה בלבד. יחד עם זאת, כיוון שמשך הטיפול הינו עד 20 דקות, מטופלים מתמודדים עם תחושת האי-נוחות וממשיכים בעיסוקיהם כרגיל בהמשך היום.

האם טיפול בגל הלם מפרק רקמות צלקת? כן, פירוק רקמת הצלקת הוא המפתח ליעילות הטיפול. על-ידי הגדלת זרימת הדם ופירוק רקמות הצלקת, טיפולים בגל הלם מעוררים את התחדשות התאים ומעודדים ריפוי תקין והפחתת כאב מהירה.

המפתח להצלחה

אם בחרתם בטיפול בגלי הלם, עליכם לשים לב לשני דברים חשובים בעת בחירת הקליניקה הנכונה. הראשון- ציוד ומכשור מתקדם, אשר עומד בכל התקנים הנדרשים במדינת ישראל ואפילו בעולם כולו. כמו כן, הדגש השני הוא כמובן מי שמפעיל את הציוד- המטפל. מומלץ לבחור בקליניקה מקצועית עם המלצות, ניסיון רב שנים בטיפול בכאבים בכלל- ובשימוש בגלי הלם בפרט.

אצלנו, בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים קיים המכשור החדיש והמתקדם ביותר לטיפול מוצלח בגלי הלם. בנוסף לכך, המטפלים המוסמכים והמקצועיים של קרטר קליניקה לטיפול בכאבים, מתאימים כל טיפול באופן אישי- כדי להבטיח את הטיפול הנכון ביותר והיעיל ביותר עבורכם. בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים אנו מציעים התייעצות ללא עלות ואבחון בחינם. תוכלו להתקשר אלינו ולשאול כל שאלה או לקבל מידע נוסף. לנוחיותכם, ניתן גם להשאיר פרטים כאן באתר- ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

פרטיך התקבלו בהצלחה

לקבלת ספרון קצר עם מספר תרגילים לטיפול בדורבן