טיפול בכאבי ברכיים

טיפול-בכאבי-ברכיים
אצלנו בקליניקה יש את הפתרון המושלם עבורך
השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם לקביעת פגישת אבחון וייעוץ בחינם

אחד החששות הגדולים בפנייה לרפואה משלימה בטיפול בכאבי ברכיים, הוא יעילות הטיפול. בשיטה המשולבת- הכוללת שילוב של דיקור, טווינא, לייזר ואריקולותרפיה החשש נעלם.

לכאבי ברכיים טיפולים אפקטיביים המורגשים באופן מיידי וברור. כאב בברך ניתן להפחית בעשרות אחוזים, אפילו עד מצב בו הוא נמוג תוך שניות. השלווה מחליפה את הלחץ והתסכול ואי הוודאות שנעלם כלא היה- היא תופעה שמתרחשת שוב ושוב עם מטופלים רבים, בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים.

מדוע כאבים בברכיים נפוצים כל-כך?

הברכיים צריכות להתמודד עם עומס עצום- עומס יום-יומי בעקבות שגרת חיים לחוצה, פעילות גופנית מאומצת, הרמת משקל כבד, או אפילו עלייה וירידה במדרגות, שהיא פעולה פשוטה ושגרתית אך יוצרת עומס. מלבד זאת, במקרים רבים בעיות ברכיים הן תוצאה של העברה תורשתית, הגנים אותם קיבלנו מאמא או אבא.

השמנת יתר מגדילה את הסיכוי לסבול מכאבי ברכיים, מאחר ומשקל הגוף העודף יוצר לחץ תמידי גדול יותר על הברכיים ואף יכול לגרום לשחיקתם המהירה. גורמים נוספים, הם תאונות, פציעות, או פגיעות בברכיים או באזור קרוב. לברכיים תפקיד חשוב ושימוש רב, לכן כל פגיעה בהם מורגשת ביותר ועלולה להשפיע על איברים נוספים בגוף והתפקוד הכללי.

לסוגים השונים של בעיות הברכיים טיפולים שונים ומגוונים: טיפול בכאבי ברכיים טבעי, טיפול אלטרנטיבי בכאבי ברכיים, טיפול בכאבי ברכיים ללא ניתוח, טיפול בכאבי ברכיים לאחר ריצה וגם אם מדובר ברעידות בברכיים, יש לאבחן את מקור הרעידה ולטפל בו.

מגוון הטיפולים והחשיבות הרבה של תפקוד הברכיים, מחייב התייעצות מקצועיות כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר ואנחנו, בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים נשמח לספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר

כל מה שרציתם לדעת על כאבי ברכיים

כאבי ברכיים נחשבים לאחד מהבעיות הנפוצות ביותר שקשורות במפרקים.
בממוצע, מעל 55% מהאוכלוסייה בגילאי 50 ומעלה עתידים לסבול או כבר סובלים מכאבי ברכיים.

מפרק הברך מכוסה סחוס, אשר תפקידו הוא לשמור על פעילות תקינה של המפרק ומאפשר לברך לתפקד כרגיל ללא בעיות וכאבים. הבעיה מסתבכת כאשר מתחילה שחיקה של הסחוס, בין אם זה בעקבות גיל, פעילות גופנית או פציעה.

חשוב לדעת שכבר בשלב ההתחלתי של שחיקת הסחוס, מומלץ לפנות לקבלת טיפול ולא להזניח את הבעיה. ללא הטיפול המתאים, ברוב המקרים, היא רק הולכת ומחריפה.

טיפול בכאבי ברכיים ללא ניתוח

גם לטיפול בכאבי ברכיים טבעי וגם לטיפול אלטרנטיבי בכאבי ברכיים אפשרויות רבות שאינן כוללות ניתוח! בין אם מדובר בטיפול בכאבי ברכיים לאחר ריצה, רעידות בברכיים או בעיות שונות, כדאי שתכירו את הטיפולים המובילים של קרטר קליניקה לטיפול בכאבים:

דיקור סיני– מצוין לטיפול במצבים אורטופדיים רבים. הדיקור מתבצע באמצעות החדרת מחטים דקות מאוד לנקודות דיקור ספציפיות באזור הברכיים. או על פי האבחנה, באזורים מרוחקים יותר. הטיפול אינו כואב ואינו גורם לסיבוכים. כמו כן, הטיפול מביא להפרשת אנדורפינים במוח, המובילים למצב של רגיעה והפחתת הכאבים באמצעות הזרמת דם לברכיים.

דיקור סיני מטפל במצבים בעייתיים ברצועות, קרע בגיד, בצקת, או ניוון שרירים ועצמות. באמצעות הדיקור ניתן להאיץ את הליך ההחלמה והוא יעיל ביותר לבעיות כאב כרוניות.

טווינא – הפיזיותרפיה של הרפואה הסינית. בטווינא נעשה עיסוי מאסיבי יעיל- הניתן לאחר הדיקור, או באופן המשלים אותו. במהלך הטיפול לוחץ המטפל על נקודות דיקור, והמגע מאריך את השפעת הדיקור. כל טיפול מותאם באופן אישי למצב המטופל והוא נועד להשיב את טווח התנועה והגמישות לברכיים.

שילוב של פיזיותרפיה, טווינא, דיקור ועיסוי סיני, יאזנו את מערכת השלד והשרירים ויסייעו לברכיים לחזור למצבם הטבעי. תוכלו למצוא מידע רב על טיפול בכאבי ברכיים ללא ניתוח, אצל כל אחד מהמטפלים שלנו בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים. השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהרה.

פרטיך התקבלו בהצלחה

לקבלת ספרון קצר עם מספר תרגילים לטיפול בדורבן