טיפול בכאבי גב

טיפול-בכאבי-גב
אצלנו בקליניקה יש את הפתרון המושלם עבורך
השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם לקביעת פגישת אבחון וייעוץ בחינם

בכל מקום בגב אנחנו עלולים לחוש בכאב- כאבי גב עליון, כאבי גב אמצעי, כאבי גב מותני, כאבי גב תחתון, דלקת בכל אחד מהמקומות האלה ועוד. מזל שמגוון הטיפולים הגדול שלנו, יקל עליהם במהרה.

טיפול בכאבי גב כרוניים או טיפול אלטרנטיבי בכאבי גב תוכלו למצוא אצלנו, בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים. בשלב הראשון נאבחן את הבעיה, לאחר מכן- נמצא טיפול שמתאים עבורכם בצורה מושלמת. תוצאות תתחילו להרגיש כבר מהטיפול הראשון!

מה עושים כשהגב כואב?

כאבי גב הם הגורם מספר אחת לימי מחלה במדינת ישראל. כאבי גב יכולים להגיע ממגוון רב של סיבות כמו סיבות ביו-מכניות. בלט דיסק, בקע דיסק ופריצות דיסק- הן הסיבות המוכרות ביותר, למרות שעלולות להופיע בעיות מורכבות יותר. בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים אנו מטפלים בתופעה באופן שמרני ביותר, ללא ניתוחים וללא תרופות.
אנחנו יורדים לשורש הבעיה, מסתכלים על האדם בשלמותו ומרכיבים תוכנית טיפול אינדיבידואלית ומותאמת אישית, לכל אחד ואחת.
אם אתם סובלים מכאבי גב כרוניים, בלט או פריצת דיסק, הצרת תעלת עמוד השדרה, סיאטיקה, או כל כאב גב כלשהו, תוכלו להתייעץ איתנו בכל עת.
בנוסף, במידה ואתם לפני ניתוח וזקוקים לחוות דעת נוספת, או אחרי ניתוח ועדיין סובלים מכאבי גב, גם במקרים אלה נשמח לאבחן אתכם ולסייע לכם.

האם הכאב יעבור לבד?

זה יעבור לבד”, היא תשובה שאולי תשמחו לשמוע מפי הרופא. יחד עם זאת, היא נאמרת לרוב כשלרופא אין פיתרון מתאים להציע למטופל.
מטופלים רבים שמעו את ה”יעבור לבד” בעבר, אך הכאב לא עבר, בוחרים בהרבה מקרים לפנות אל הרפואה הסינית כדי למצוא אלטרנטיבות. הרפואה הסינית אכן מציעה טיפול בכאבי גב כרוניים או טיפול אלטרנטיבי בכאבי גב ללא ניתוח.
בנוסף, עליית המודעות בציבור ליעילות הרפואה הסינית, גרמה לכך שאף הרופאים בעצמם, מפנים לעיתים את מהמטופלים שלהם אל הרפואה הסינית.

הרפואה הסינית מציעה מגוון טיפולים בכאבי גב

במקרים בהם חשים בכאבי גב עליון, כאבי גב מותני, כאבי גב תחתון או כאבי גב אמצעי, מומלץ לשלול תחילה אם מדובר בבלט דיסק, בקע או פריצת דיסק. כמו כן, כיוון שכאב עלול להיות מוקרן גם לאזורים שאינם פגועים, יש לאבחן את הבעיה ביסודיות ולקבוע שאכן מדובר בגב- ולא בצוואר לדוגמא.

טיפול לכאבי גב כרוניים או טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כמו גם טיפולי מניעה טבעיים ושונים, ישפרו את מצב הגב. כמו כן, ניתן להגיע איתם להחלמה מהירה ולהימנע מניתוח.

ברפואה הסינית כשהגב כואב, אחד הטיפולים המומלצים הוא דיקור סיני בשילוב עם טווינא.
טווינא היא פיזיותרפיה סינית – שיטת עיסוי, לחיצות ומתיחות שמאוד יעילה לכאבי גב. את הדיקור ניתן לעשות בנקודות מפחיתות כאב, אשר מרגיעות עצבים ומשחררות את השרירים.
התוצאות של הטיפול מאוד יעילות ולפעמים מפתיעות. את הטיפול במצב האקוטי יש לעשות כפעמיים- עד שלוש פעמים בשבוע. כמו כן, גם לאחר שהטיפול הצליח והכאב עבר – יש חשיבות להגעה לטיפולי תחזוקה, על מנת שהמצב לא ישתנה.

חשוב להדגיש, אם אדם סובל מכאב גב שרירי ולא מטפל בכך, הוא עלול להחמיר את המצב ולגרום לפריצת דיסק.

אדם עם פריצת דיסק ששומר על טיפולי תחזוקה- פעם בשבועיים או פעם בשלושה שבועות, יכול למנוע החמרה במצב או את פריצת הדיסק הבאה.
גם ליציבה לא נכונה יש השפעה על כאבי גב, בנוסף, היא עלולה לגרום לבעיות שונות בגוף כמו התקצרות רגל, כאבי כתפיים וצוואר ועוד.

כאבי גב תחתון, כאבי גב אמצעי, כאבי גב עליון, כמו גם כאבי גב מותני, יכולים כולם להעיד על פריצת דיסק או בעיות גב שונות. ככל שמאבחנים את הבעיה מוקדם יותר, הטיפול פשוט יותר. גם אם נגלה בעיה בריאותית אחרת-  תמצאו אצלנו בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים- טיפול לכאבי גב כרוניים, טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב וטיפולים נוספים- אשר יתנו פתרונות מצוינים לבעיות השונות.

פרטיך התקבלו בהצלחה

לקבלת ספרון קצר עם מספר תרגילים לטיפול בדורבן