טיפול בכאב בשורש כף היד

טיפול-בכאב-בשורש-כף-היד
אצלנו בקליניקה יש את הפתרון המושלם עבורך
השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם לקביעת פגישת אבחון וייעוץ בחינם

דלקת בגיד כף היד, כאבים בשורש כף היד לאחר אימון ותסמונת התעלה הקרפטית הן רק חלק מהבעיות הנפוצות בכף היד, מזל שלכולן יש פתרון בקרטר קליניקה לטיפול בכאבים.

איך להקל על כאבים בשורש כף היד? כאבים בשורש כף היד- מחשב ושימוש רב בו- האם זו הסיבה? מה ניתן לעשות במקרה של דלקת בכף היד? אנחנו, קרטר קליניקה לטיפול בכאבים, ריכזנו את כל התשובות במקום אחד:

שמרו על כפות הידיים שלכם

כפות הידיים, באופן טבעי חשופות לפגעים בכול הרבדים- החל מהעור ועד לאחרון הגידים והעצמות. מגוון הגורמים לכאבים בשורש כף היד הוא גדול, כמו גם דלקת בגיד כף היד או דלקת בכף היד בכללי, אשר יכולות להתפתח ממספר סיבות.

הפגיעות השכיחות ביותר אליהן נתייחס כעת הן הפגיעות הנובעות מטראומה או פגיעה, בעיות שונות של תפקוד לא תקין בכפות הידיים ודלקות פרקים.

אך חשוב לזכור, ישנם כאבים הנובעים מדלקות זיהומיות, מחלות כלי דם, מחלות אוטו אימוניות, מחלות מטבוליות ומחלות תפקודיות. על מנת להצליח בכל טיפול בו תבחרו, יש לאבחן את המחלה או הבעיה, מקורה וכמובן ולהתאים לה את הטיפול הנכון ביותר.

זיהוי סימפטומים- כך תדעו שיש לכם בעיה בכפות הידיים

המטופלים מתארים לעיתים קרובות תחושה לא נעימה של עקצוץ. תחושה זו מורגשת בצד הפנימי של כף היד ובאזורים שעצב התווך מעצב אותם: האגודל, האצבע השנייה, האצבע האמצעית, וחצי אצבע רביעית.
בהמשך, או בהעדר טיפול, תחושת העקצוץ מתגברת ואף יכולה להפוך לדבר קבוע, התחושה עלולה להתגבר בלילה, במהלך השינה. אם העקצוץ הופך לכאב, מטופלים רבים מדווחים כי הכאב אף מעיר אותם משנתם.

סימפטומים נוספים אליהם יש להתייחס:
חוסר יכולת להחזיק או להרים חפצים או קושי בתנועת סיבוב כף היד (לסגירת בקבוק שתייה לדוגמא).
כמו כן, חוסר תחושה או תחושה מוגברת של “שריפה” בכף היד הפנימית.
כשמדובר בכאבים בשורש כף היד לאחר אימון, כאבים בשורש כף היד משימוש במחשב, או כאב בפרק כף היד- אשר לעיתים מוקרן לאורך הזרוע או אל הכתף, יש לשים לב שאינם מתפשטים ומחמירים ולנסות לצמצם את הפעולות שגורמות לכאבים אלה.

סימפטום נוסף שעלול להופיע לאורך הזמן הוא פגיעה ביכולת של כיפוף האגודל.

איך להקל על כאבים בשורש כף היד? ומה עושים כשיש חשד בדלקת?

כף היד היא בהחלט לא צחוק, כל פגיעה או דלקת בכף היד, תבוא לידי ביטוי בתפקוד היום-יומי של כולנו: בנהיגה, כתיבה, הקלדה ואף קושי בהחזקת סכין ומזלג- פעולה בסיסית ביותר.

כבר כשעולה החשד שדבר אינו תקין בכף היד, מומלץ לתת לה מנוחה ככל שניתן ולקבוע במהרה תור לבדיקה או אבחון.

לדלקת בכף היד, דלקת בגיד כף היד ,תסמונת התעלה הקרפטית, כאבים בשורש כף היד לאחר אימון או משימוש יתר במחשב- יש פתרונות רבים!

בקרטר, קליניקה לטיפול בכאבים, צברנו ניסיון של שנים רבות בטיפול בכאב בשורש כף היד וריפוי הדלקות השונות אשר גורמות לו. ניתן להתייעץ איתנו בכל עת ולהגיע אלינו לאבחון בחינם וללא התחייבות.

פרטיך התקבלו בהצלחה

לקבלת ספרון קצר עם מספר תרגילים לטיפול בדורבן